Taupūs ir geri namai 

Galite tokius turėti. Tik reikės pagalvoti ne vien apie interjero dizainą, dekorą ir labai patogius baldus. Gerai būtų nepalikti nuošalyje specialistų, žinančiu specifinius, bet svarbius dalykus. Vienas jų – ekologiškas elektromagnetinis vandens nukalkintojas AntiCa vandeniui minkštinti.

 

Kalkinės apnašos kieto vandens kelyje

Nesvarbu, kur gyvename – daugiabutyje ar individualiame name. Vandenį vartojame visi ir kasdien. Tai mūsų gyvybė. Atsuki čiaupą, ir teka. Argi suksi galvą, kaip iki mūsų atkeliavo. Sukti gal ir nereikia. Bet išvydus, kaip užkalkėja karšto vandens boileriai, šildymo katilai, vamzdynai, kai jais teka pernelyg kietas vanduo, galva pati užkais. Kodėl? Todėl, kad mūsų šalyje į vandentiekio sistemas tiekiamas vanduo kartais yra dvylika ir daugiau kartų kietesnis, nei rekomenduoja katilų gamintojai. Pasekmės? „Mes įpratę manyti, kad name naujai sumontuota vandentiekio vamzdynų bei šildymo sistema – puiku. Taip, tačiau po kiek laiko paaiškėja, jog kietas vanduo pridaro daug problemų. Ypač suintensyvėja kalkėjimas tose vietose, kur vanduo yra šildomas. Kalkės pasiskirsto po visą vandens sistemą. Kalkinių apnašų atsiranda ne tik katiluose, ant kaitinimo elementų, bet ir vamzdynuose, dušo kabinų įrenginiuose, indaplovėse, skalbimo mašinose. Be to, susidariusios kalkinės apnašos sumažina šilumos atidavimą. Ir gyventojai skundžiasi, kad namie šalta, neturi karšto vandens arba jis drungnas“, – aiškina UAB „Armada“ atstovas. Pasak pašnekovo, šią problemą gali išspręsti ekologiškas vandens minkštinimo antikalkinis įrenginys „AntiCa“.

„Jeigu automobiliui reikalingas 95 markės benzinas, vairuotojas nepila prastesnio. Nes jis kenks varikliui. Visi gamintojai akcentuoją, kad vandens šildymo katilams reikia naudoti suminkštintą vandenį. Bet dažnai naudojamas dvylika kartų kietesnis.“

Specialistai rekomenduoja – vandens nukalkinimo sistema AntiCa

Tai nedidelis elektronikos blokas, veikiantis labai paprastai, bet efektyviai. Įrenginio ritė apvyniojama apie vamzdį, sukuriamas tiksliai nustatytas magnetinis laukas. Valdymo elektronikos blokas sujungiamas su ritės vijomis ir elektros tinklu. Vanduo suminkštėja, nesusidaro kalkių nuosėdų. Kaip tai įvyksta? Vanduo teka per elektromagnetinį lauką, kuris nesunaikina su vandens molekulėmis surištų kalcio bikarbonato jonų, bet juos išlaisvina. Dar labai svarbu, kad šis įrenginys montuojamas labai paprastai. Nereikia vamzdynų nei pjauti, nei ardyti. Įrenginį patogu įtaisyti ant šalto vandens įvado. Ir jis be sutrikimų ir be ypatingos priežiūros veiks 20 metų.

Elektromagnetinis vandens nukalkintojas namo vandens įvade

 

Minkštas vanduo ir visos mineralinės ypatybės

Galbūt dar nieko nepraradote, ir šiek tiek, o gal labai užkalkėjusiais vamzdynais atbėgęs vanduo kol kas nesugadino jums įkurtuvių nuotaikos. Jūsų skalbyklė su indaplove veikia puikiai, nes šie padėjėjai nauji ir modernūs. Bet kaip tik todėl turėtumėte pagalvoti, kad laikas turi ypatybę judėti į priekį, o žmonės ir daiktai – senti. Galima palengvinti šį procesą. Pirmiausia pasirūpinti, kaip ir dera, savimi – kad gertumėte vandenį, turintį visų žmogaus organizmui reikalingų mineralų. Jie dažnai pradingsta vandenį valant filtrais, veikiant cheminėmis ir terminėmis priemonėmis. Įrenginys „AntiCa“ vandenį suminkština išlaikydamas jame kalcį ir magnį. Nesistebėkite, bet būtent tos, labai nedailiai atrodančios vamzdynuose nusėdusios vadinamosios kalkės yra reikalingos ir vandeniui, ir žmogaus organizmui. Kai geriame išvalytą ir pakeistą vandenį, po kurio laiko organizmui pritrūksta kalcio ir magnio mineralų. Kai elektroniniu vandens apdorojimo įrenginiu suminkštintas vanduo nekeičia sudėties, nelieka ir problemos. O lieka tai, kas reikalinga – magnis ir kalcis vandenyje. Ir visi kiti mineralai. Reikia prisiminti ir daiktus. Jeigu į buitinę techniką pateks minkštas vanduo, ji laikys daug ilgiau. Neužkalkės buitinės technikos šildymo elementai. Ir nesigraušite kaip personažas iš reklamos, čiupinėjantis „apšerkšnijusią“ skalbyklės detalę. Ir cheminių priemonių joms pašalinti neprireiks. Dar viena svarbi ypatybė: įrenginys nekontaktuoja su vandeniu, todėl išlaikomi visi higienos reikalavimai.

Tad jeigu jūsų namo bendrija dar neįsigijo “AntiCa” įrenginio, tai galite padaryti pats. Šiuos įrenginius gali rinktis visi – ir atskiro buto, ir individualus namo, ir pastatų kompleksų savininkai.